Vai dzirdi? Putni sauc!

Biedrība “Jaunvide” aicina Preiļu novada jauniešus un bērnus ar ģimenēm 22. un 23. jūnijā piedalīties āra aktivitātēs Vecvārkavas pusē. Dosimies laivu izbraucienā, pētīsim putnus, piedalīsimies radošajās darbnīcās, nakšņosim teltīs, klausīsimies putnu dziesmās, veidosim vides objektu. Dalībnieku skaits ierobežots – 20 cilvēki, pieteikšanās aizpildot anketu līdz 10. jūnijam: https://forms.gle/D263GdpCy7AqjqZn9

Plānotās aktivitātes:

22.jūnijs:

~15.30 Laivu brauciens pa Dubnas upi posmā Arendole – Vecvārkava ar apstāšanos un dabas un putnu vērošanu (ap 4 stundām).

~20.00 Vakariņas (uz ugunskura vārīta zupa) Stacijas lapenē (Vecvārkavā), sarunas aplī par piedzīvoto un redzēto.

~21.00 Kino vakars Vecvārkavas estrādē – viktorīna par putniem– dažādi veiklības, zināšanu pārbaudes un erudīcijas uzdevumi komandām.

~22.00. Naktsmiers teltīs Vārkavas parkā, ja paveiksies – pūces ūjināšana, pīļu pēkšķēšana, lakstīgalu pogošana.

23. jūnijs Vārkavas parks.

~08.30 Brokastis.

~09.00 Rīta aplis, radošas aktivitātes “Lieli putni, mazi putni!” (radošās darbnīcas un vides objektu veidošana no dabas materiāliem).

~11.00 Noslēguma aplis, došanās mājup.

Dalība aktivitātēs dalībniekiem ir bez maksas, laivošana notiks ar kanoe laivām, būs pieejamas drošības vestes un mantu soma. Dalībniekiem tiks nodrošinātas vakariņas un brokastis un arī materiāli radošajām darbnīcām. Papildu informācija par aktivitātēm zvanot pa tālr. 28362243, rakstot uz e-pasta adresi: pasts@jaunvide.lv. Visa praktiskā informācija par līdzi ņemamām lietām, tikšanās vietu, laiku u.c. tiks sniegta reģistrētajai dalībnieku grupai.

Projektu “Putni sauc” īsteno biedrība “Jaunvide”, projekta programmas ieviesējs nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds”, projektu līdzfinansē Preiļu novada pašvaldība.

ATSTĀJ SAVU KOMENTĀRU