Aicinām uz brīvdabas un aktīvās atpūtas parka “Vecvītoli” atklāšanu un Veselības dienas aktivitātēm Vecvārkavā

20. maijā no 11.00 līdz 16.00 visi interesenti ir aicināti apmeklēt un iepazīt jaunizveidoto brīvdabas un aktīvās atpūtas parku “Vecvītoli”, un piedalīties dažādās veselībai veltītās lekcijās un nodarbībās. Uz pasākumu jaunajā parkā Preiļu novada Upmalas pagasta Vecvārkavā aicinātas ģimenes ar bērniem, jaunieši, pieaugušie, seniori un citi interesenti.

“Lai gan jaunajā parkā arvien biežāk parādās cilvēki un tam jau ir savi patstāvīgie apmeklētāji, tāds īsts atklāšanas pasākums vēl nav noticis, tamdēļ, nolēmām Veselības dienas aktivitātes organizēt tieši šeit. Vēlamies  arī mēs – vietējie aktīvie cilvēki – parku iedzīvināt kā vietu, kur var nākt ne tikai pastaigāties un atpūsties, bet arī mācīties, vingrot un rīkot dažādus pasākumus sev un ciemiņiem,” stāsta biedrības “Jaunvide” valdes priekšsēdētāja Dagnija Dudarjonoka.

Parka atklāšanas brīdī uzrunas teikts parka izveides iniciatore, Saeimas deputāte Anita Brakovska un Preiļu novada pašvaldības pārstāvji Pēteris Rožinskis un Inta Kivleniece. Pēc tam interesenti ir aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs parkā, seniori varēs apmeklēt lekciju “Sirds un asinsvadu slimību profilakse”, ko vadīs ārsts Guntis Balodis, pusaudži un jaunieši varēs radoši darboties kopā ar drāmas terapeiti Līgu Rundāni. Ar savu iedvesmas stāstu un ielu vingrošanas paraugdemonstrējumiem dalīsies aktīvie un sportiskie puiši no biedrības “Daugavpils Ielu Vingrošana”. Savukārt, biedrības “Jaunvide” biedri un draugi aicinās iepazīt jaunas garšas un izmēģināt tik ierasto neveselīgo našķu vietā, pagaršot ko neierastāku un veselīgāku! Ikviens jaunietis un pusaudzis būs aicināts piesēst uz jauniešu sarunu soliņa kopā Preiļu novada pašvaldības  jaunatnes lietu speciālisti Ilonu Indriksonu un aprunāties par jauniešiem svarīgām lietām. Pasākuma noslēgumā  mazajiem parka apmeklētājiem būs diskotēka ar DJ un burbuļiem. Paralēli citām aktivitātēm bērni varēs spēlēt āra spēles, parka dīķī pavizināties ar katamarānu, paripināties lielajās ūdens bumbās, tikt pie hennas, jaguas vai sejas zīmējuma un darīt parkā citas interesantas lietas. Pasākuma programma ŠEIT. Iespējams, ka aktivitāšu laiki var nedaudz mainīties.

Pasākumu rīko biedrība  “Jaunvide” un Preiļu novada pašvaldība. Veselībai veltītās lekcijas un nodarbības tiek rīkotas projekta nr. 9.2.4.2/16/I/063 “Veselības veicināšanas un profilakses pasākumi vietējai sabiedrībai Preiļu novada Vārkavas, Upmalas un Rožkalnu pagastos” ietvaros. Papildu informācija par pasākuma norisi, zvanot uz tālr. 28362243, vai rakstot uz  E-pasta adresi: pasts@jaunvide.lv.

Zane Vucena
biedrība  “Jaunvide”
www.jaunvide.lv

ATSTĀJ SAVU KOMENTĀRU