Sveiciens 2023. gadā!

Pēc svētku svinēšanas esam atpakaļ savos darbos un aktivitātēs. Vēl šogad turpinām mūsu Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītā projekta “Speram soli uz priekšu!” realizēšanu. Esam saplānojuši aktivitāšu grafiku nākamajam gadam. Šogad mums biedrībā ir piebiedrojušies vēl klāt divi jauni biedri Evija un Kristians, kopā tagad esam 18! Bet par visu pēc kārtas.
Pagājušā gada aktivitātes beidzām ar labadarības akciju, kuras laikā vācām Ziemassvētku dāvaniņas vietējiem vientuļajiem senioriem. Paldies visiem dāvanu sarūpētājiem – Vārkavas pamatskolas saimei, biedrības biedriem un draugiem. Arī paši tikām pie konfektēm un dikti smukām zeķēm.

Kā jau rakstījām turpinām mūsu AIF projekta “Speram soli uz priekšu!” aktivitātes. Vēl strādājam pie monitoringa sistēmas ieviešanas un finanšu piesaistes plāna nākamajam gadam. Kad visi darbiņi būs pabeigti, jums par to noteikti ziņosim.

Mūsu telpā arī regulāri notiek sapulces un tikšanās, kad apsriežam svarīgākās lietas. Ceturtdienās gaidām ciemiņus uz tēju un sarunām! Drīz par visiem jaunumiem informēsim atsevišķā ierakstā! 🙂 Aicinām sekot līdzi mūs Facebook lapai un IG kontam.

ATSTĀJ SAVU KOMENTĀRU