Aizvadītas Jauno vecāku skolas nodarbības Vecvārkavā

Biedrība “Jaunvide” novembrī un decembrī rīkoja četras nodarbības Vārkavas puses topošajiem un jaunajiem vecākiem par dažādām tēmām.

17. novembrī notika pirmā nodarbība ar vecmāti Gunu Mežinska, nodarbības laikā speciāliste dalījās ar informāciju par gaidību laiku, gatavošanos dzemdībām un pašu dzemdību procesu.

29. novembrī notika divu stundu tiešsaistes nodarbība ar psiholoģi Daci Čibli, nodarbības galvenās tēmas bija par pāra attiecībām, kad ģimenē ienāk bērns. Šajā nodarbībā klausītāji ļoti aktīvi dalījās ar savu pieredzi un iesaistījās sarunā.

3. decembrī notika tikšanās ar ārsti, pediatri Viktoriju Mežāriņu. Nodarbība notika biedrības “Jaunvide” telpā, tai pieslēdzās arī vairāki tiešsaistes klausītāji.

8. decembrī notika nodarbība ar fizioterapeiti Līgu Lazdāni, speciāliste dalījās ar savu redzējumu par fizisko aktivitāšu nozīmi grūtniecības laikā un bērna fizisko attīstību.

Pateicamies nodarbību apmeklētājiem par iesaisti. Kopumā apmācībās piedalījās 25 dalībnieki. Priecājamies par jaunajām ģimenēm!

Nodarbības tika īstenotas ESF projekta nr.  9.2.4.2/16/I/063 “Veselības veicināšanas un profilakses pasākumi vietējai sabiedrībai Preiļu novada Vārkavas, Upmalas un Rožkalnu pagastos” ietvaros.

Biedrības “Jaunvide”

projektu vadītāja Dagnija Dudarjonoka

ATSTĀJ SAVU KOMENTĀRU