Sadarbības un komunikācijas stiprināšanas pārgājiens

Biedrība “Jaunvide” aicina savus biedrus un draugus 2021. gada 5. septembrī uz kopīgu pārgājienu, kura laikā gājēji tiks aicināti veikt īpašus uzdevumus savstarpējās komunikācijas un sadarbības stiprināšanai. Pārgājiena maršruts ir “Vecvārkava – Nīcgales Lielais akmens – Vecvārkava” (ap 17 km), sākums plkst. 11.00.

Saskarsmes prasmju uzlabošanas treniņš ir projekta “Speram soli uz priekšu” viena no aktivitātēm, kuras galvenā mērķauditorija ir biedrības biedri un draugi. Pārgājiena dalībniekiem būs iespēja paaugstināt iemaņas saskarsmē un komunikācijā, apzinot dažādas metodes, nostiprinot tās praktiski ar dažādiem vingrinājumiem, izaicinājumiem, meklējot komandā risinājumus un analizējot savstarpējās komunikācijas produktivitāti, prasmi sadarboties. Uzdevumus vadīs neformālās izglītības un izaugsmes trenere Ieva Johansone.

Projekta “Speram soli uz priekšu” (Nr. AIF/2021/IK/135) mērķis ir, vairojot biedrības “Jaunvide” cilvēkresursu spējas un uzlabojot vadības procesus, veicināt biedrības attīstību efektīvākai tās mērķu sasniegšanai. Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

ATSTĀJ SAVU KOMENTĀRU