AIF projekta atklāšanas “ballīte” tiešsaistē

Ar prieku paziņojam, ka jūnijā uzsākām kapacitātes stiprināšanas projekta “Speram soli uz priekšu” īstenošanu. Tādēļ aicinām visus uz projekta atklāšanas “ballīti” līgo noskaņās tiešaistē 23. jūnijā plkst. 17.00 sociālās tīklošanās vietnē Facebook (facebook.com/jaunvide). Pasākuma laikā biedrības biedri, draugi un interesenti tiks iepazīstināti ar projekta mērķi, plānotajām aktivitātēm, rezultātiem un finansētājiem.

Projekta “Speram soli uz priekšu” (Nr. AIF/2021/IK/135) mērķis ir, vairojot biedrības “Jaunvide” cilvēkresursu spējas un uzlabojot vadības procesus, veicināt biedrības attīstību efektīvākai tās mērķu sasniegšanai. Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”, kopējais  finansējums ir 11710,19 euro.

Projekta laikā no 2021. gada jūnija līdz 2023. gada janvārim biedrības komanda izstrādās biedrības attīstības stratēģiju, apgūs un ieviesīs savā darbībā efektīvas vadības principus, apgūs biedrības pamatdarbības nodrošināšanai nepieciešamās zināšanas un prasmes, izplānos saimnieciskās darbības attīstības virzienus, rīkos saliedēšanās un komunikācijas uzlabošanas pasākumus biedriem un pieredzes apmaiņas tikšanos.

Vairāk par projekta aktualitātēm mēs ziņosim tepat mājaslapā (sadaļā “AIF projekts”). Lai Top!

ATSTĀJ SAVU KOMENTĀRU