Sirds veselības diena Līvānos

2022. gada 8. decembrī plkst. 11.00 Līvānu novada Kultūras centra mazāja zālē (Rīgas iela 105, Līvāni) notiks ārsta Gunta Baloža sirds un asinsvadu veselībai veltīta lekcija “Sirds un asinsvadu slimību profilakse”. Bezmaksas nodarbību apmeklēt aicināti visi interesenti, it sevišķi Līvānu novada seniori.

Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt par to, kā parūpēties par savas sirds un asinsvadu veselību, ārsts sniegs praktiskus padomus ikvienam, kā ar vienkāršiem ikdienas paradumiem novērst sirds un asinsrites sistēmas slimību risku.  Pagastu iedzīvotāji, kuriem nav sava transporta nokļūšanai uz pasākumu, aicināti par transporta nodrošināšanas iespēju interesēties, zvanot pa tālr.: 26576513.

Aktivitāte tiek īstenota Līvānu novada pašvaldības veselības veicināšanas projekta Nr.9.2.4.2/16/I/006 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Līvānu novada iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Līvānu novada  iedzīvotājiem, īstenojot vietējā mēroga pasākumus sociālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajām iedzīvotāju grupām.

Biedrības “Jaunvide
 projektu vadītāja
Dagnija Dudarjonoka
Tālr.: 28362243

ATSTĀJ SAVU KOMENTĀRU