Aktivitātes veselības uzlabošanai Līvānu novada senioriem

Mums patīk iekustināt ne tikai jauniešus, bet arī sirdīs jaunos! Tādēļ sadarbībā ar Līvānu novada pašvaldību rīkojam veselības veicināšanas aktivitātes Līvānu novada senioriem! Jau pavisam drīz – 18. novembrī Līvānos notiks nūjošanas pasākums, bet pēc tam arī pārgājiens un veselīga uztura nodarbība, kā arī sirds un veselības diena.

Tātad 18. novembrī  plkst. 11.00 pie Līvānu Stikla un amatniecības centra organizējam nūjošanas aktivitātes kopā ar treneri Gunu Gavari. Piedalīties nodarbībās aicināts ikviens interesents, īpaši gaidīti Līvānu novada iedzīvotāji vecumā virs 54 gadiem.

Aktivitātēs sāksies ar nelielu teorētisku nodarbību par nūjošanas vispārējo ietekmi uz cilvēka organisma veselību, un to, kā pareizi izvēlēties nūjošanas nūjas. Pēc tam trenere iepazīstinās ar iesildīšanās vingrojumu kompleksu un pareizas nūjošanas tehnikas “noslēpumiem”, notiks nūjošanas tehnikas demonstrējumi, veikti praktiskie uzdevumi un ieteikumi. Kad nūjošanas pamatprasmes tiks apgūtas, visi nodarbību dalībnieki tiks aicināti doties nūjošanas pārgājienā ar sacensības elementiem (45-60 min), pēc kura notiks atsildīšanās un stiepšanās vingrinājumi un veiklāko nūjotāju apbalvošana. Kopējais aktivitāšu ilgums ap divām stundām.

Nūjošanas aktivitāšu dalībnieki tiks nodrošināti ar nepieciešamo ekipējumu – nūjām, tā kā nodarbības notiks sertificēta treneres vadībā, laipni tiek aicināti arī cilvēki, kuri ar nūjošanu iepriekš nav nodarbojušies. Trenere palīdzēs identificēt un koriģēt nepilnības nūjošanas tehnikā un parādīt progresa iespējas turpmākā nūjošanā. Nodarbība tiks veidota tā, lai pēc pirmo iemaņu apgūšanas būtu iespējams nūjot pareizi arī individuāli vai pievienoties regulāro nūjotāju grupām.

Nūjošanas nodarbība tiek īstenota Līvānu novada pašvaldības veselības veicināšanas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/006 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Līvānu novada iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Līvānu novada  iedzīvotājiem, īstenojot vietējā mēroga pasākumus sociālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajām iedzīvotāju grupām.

Papildu informācija, zvanot pa tālr.: 28362243 vai rakstot uz e-pasta adresi: pasts@jaunvide.lv. Aktivitāšu laikā var tikt fotografēts vai filmēts un iegūtie materiāli var tikt izmantoti pasākuma publicitātei.

Biedrības “Jaunvide”
projektu vadītāja
Dagnija Dudarjonoka

ATSTĀJ SAVU KOMENTĀRU