Kopsapulce, telpu remonts un citas lietas

13. martā notika biedrības kopsapulce tiešsaistē, kuras laikā atskatījāmies uz padarīto 2021. gadā, ievēlējām jaunu valdi un pārrunājām nākotnes plānus.

Lielākie darbi pērnajā gadā mums bija projekta “Piedzīvojumi aizrauj!” aktivitātes, AIF projekta “Speram soli uz priekšu!” apmācības, pārgājieni, velo braucieni un dažādi mazāki pasākumi biedriem un draugiem.

Sapulces laikā iebalsojām jaunu biedrības valdi. Apsveicam Agnesi, Dagniju un Zani ar jauno amatu! Valdes sapulcē 18. martā, par biedrības valdes priekšsēdētāju atkāroti tika iebalsota Dagnija!

Šobrīd biedrības biedri veic “Jaunvides” darba telpas kosmētisko remontu. Pērnā gada noslēgumā biedrība slēdza nomas līgumu ar Preiļu novada pašvaldību par telpu izmantošanu Vārkavas muižas pilī, Skolas ielā 5-5, Vecvārkavā. Šajā telpā notiks biedrības sapulces, tiks darīti datora darbi un uzglabāts biedrības inventārs. Kad telpas būs iekārtotas – gaidīsim ciemiņus!

Šobrīd turpināsim darbu pie mūsu AIF projekta aktivitātēm. 30. aprīlī piedalīsimies Lielajā talkā. Par visiem notikumiem ziņosim atsevišķi.

ATSTĀJ SAVU KOMENTĀRU