Mūsu projekts “Esi drošs un radošs!” ir noslēdzies!

Paldies par sadarbību un kopā būšanu mūsu projektā “Esi drošs un radošs!”! Šis tiešām bija ļoti aktīvs, radošs un dažādām aktivitātēm piepildīts mācību gads!

Kopīgi tikāmies uz vairākām neformālās izglītības aktivitātēm, pērnajā rudenī tikāmies ar Daci Briedi-Zālīti, diskutējām ar jauniešiem par darbu ārzemēs, mācījāmies fotografēšanas pamatus, iepazināmies ar mūzikas instumentiem un dziedāšanas tehnikām. Ar pieredzes stāstiem pie mums bija ieradies Ghetto Games dibinātājs Raimonds Elbakjans. Savukārt garšīgus ēdienu noslēpumus un šefpavāra ikdienu atklāja restorāna “Atelpa” šefpavārs Kristaps Ušackis. Jautrās spēlēs un intersantos uzdevumos projekta dalībniekus iesaistīja spāņu meitenes Malēna un Alba. Tāpat kopā ar psiholoģijas doktori Tatjanu Uzoli tika rīkota nodarbība par “Sajūtu karuselī”. Šīs vasaras BOMBA bija vasaras apmācības – sadarbības un līderības ceļojums “ES.TU.KOPĀ – ME.YOU.ONE”, kur lielisko apmācību vadītāju Ievas Elvīras Garjānes un Henrika Johansona vadībā veicām īpaši izaicinošus uzdevumus, kopīgi radījām mākslu un mūziku.

Paldies par sadarbību Vārkavas vidusskolai, Vārkavas novada domei un citiem draugiem un palīgiem!
Visas projekta aktivitātes pilnībā finansēja Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (Pumpurs). Paldies!

Paldies par dalību, atsaucību un sadarbību Vārkavas vidusskolas bērni un jaunieši! 🙂 Tiekamies jaunajā projektā!