Makšķerēšanas sacensības un atpūtas pasākums “Dubnas ķēriens” aizvadīts

Biedrība “Jaunvide” sadarbībā ar Vārkavas novada domes Kultūras centru 22.augustā rīkoja makšķerēšanas sacensības un atpūtas pasākumu “Dubnas ķēriens”, kas Dubnas krastā Vecvārkavā pulcēja lielus un mazus atpūtas brīvā dabā cienītājus.

Arī šogad makšķerēšanas sacensības tika organizētas divās vecuma grupās – bērni un jaunieši, un pieredzējušie copmaņi. Pie “Dubnas ķēriena” sacensību kausiem un īpašajām balvām jauniešu grupā tika – Elīna Ziemele (1.vieta), Ivo Seņkāns (2.vieta), Liliāna Gavare (3.vieta).  Pieredzējušo makšķernieku grupā pirmās vietas ieguva Vitālijs Plivda, Andris Vaivods un Boriss Želvis. Speciālās uzņēmuma “Volmārcentrs” dāvanas tika arī lielākās zivs ieguvējam Vitālijam Plivdam un simpātiju balva par atraktīvāko tērpu tika pirātu komandai Kristīnei un Ivo Seņkāniem. Tāpat apliecības un saldumus par aktīvu piedalīšanos āra aktivitātēs saņēma arī paši mazākie pasākuma dalībnieki. Pēc sacensību apbalvošanas, visi pasākuma dalībnieki tika aicināti uz aromātisku zivju zupu.  Paldies par lielā katla aizdošanu Larijai Lazdānei.

Pasākums “Dubnas ķēriens” notika jau otro gadu, tā mērķis ir aicināt novada iedzīvotājus un viesus atpūsties brīvā dabā. Paldies visiem par jauko pasākumu! Bierība “Jaunvide”